Cihangir Mah. Şehit Jan. Kom. Er Zafer Kızıltaş Sok. No:9/1 Avcılar / İstanbul

TR EN
Avcılar / İstanbul +90 212 945 74 65
Hafta İçi 9:00 - 18:00
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?
HAKKIMIZDA

AY-SO TEKNİK, yangın söndürme ve algılama sistemlerine dair sektör ihtiyaçları çerçevesinde ürün tedariği, tasarım, montaj ve bakım hizmetleri vermek amacıyla tecrübeli ve konusunda uzman mühendisler öncülüğünde 2019 yılı başında kurulmuştur. Engel tanımayan, kendine özgü ve yenilikçiliği bir yaşam felsefesi olarak benimsemiş uzman kadrosu ile sektörde en iyisini sunmayı amaç edinmiştir. AY-SO TEKNİK “geleceğiniz için çözümlerde tek durak” ilkesi ile müşterilerine satış öncesi ve sonrasında müşteri odaklı bir yaklaşım ile en güvenilir hizmeti sunmayı hedefler. Sistem tasarımı, projelendirme ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra montaj, devreye alma, periyodik bakım gibi teknik servis hizmetlerini sertifikalı mühendis ve teknisyen kadrosuyla verir.

İLKELERİMİZ
İLKELERİMİZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
KALİTE POLİTİKAMIZ

AY-SO TEKNİK Olarak EN / ISO, NFPA, VdS Gibi Tasarım Ve Montaj Standartlarında, UL Ve FM Gibi Sertifikalara Sahip Ekipmanlar Ile Sizlere Kaliteli Ve Doğru Çözümleri Sunmayı Görev Biliriz.

Kalite politikamızın temelini uluslararası standartlar, yönetmelikler, etik değerler ve mühendislik yaklaşımları oluşturur. Uzman mühendislerimiz tecrübe ve bilgileri çerçevesinde keşifleri gerçekleştirmenin akabinde talep edilen standartlara bağlı kalarak tasarladıkları sistemleri onaylı ekipmanlar aracılığı ile en güvenilir çözümü sunacak şekilde tesislerinize sunarla Yangın risklerinizin tespitine müteakip standartlar çerçevesinde tesis edilebilecek çözüm yöntemleri siz müşterilerimize sunulur. Projenin bütçesi veya büyüklüğüne bakılmaksızın tüm çalışmalar aynı özen gösterilerek tarafımızdan gerçekleştirilir.

DEĞERLERİMİZ
DEĞERLERİMİZ