Cihangir Mah. Şehit Jan. Kom. Er Zafer Kızıltaş Sok. No:9/1 Avcılar / İstanbul

TR EN
Avcılar / İstanbul +90 212 945 74 65
Hafta İçi 9:00 - 18:00

Hizmetlerimiz


 

AY-SO TEKNİK olarak aşağıdaki hizmetleri siz müşterilerimize sunmaktayız:

- Saha Keşfi:

Olabilecek tüm hataların önüne geçmek ve pratikte uygulanabilir ve problemsiz montajı yapılabilir bir tasarım oluşturmak adına daha önce mimari tasarımı tarafımıza ulaştırılan projenin konunun uzmanları tarafından ayrıntılı saha gözetiminin gerçekleştirilmesi.

 

- Tasarım ve Projelendirme:

Karşılıklı görüşmeler neticesinde ortaya çıkan kriterler çerçevesinde, FM, UL, VdS, EN, ISO gibi güncel tasarım ve montaj standartlarına bağlı kalınarak teknik tasarım ve hidrolik hesapların orijinal ve standarda uygun yazılımlar kullanılarak hazırlanması ve müşterimize teslimi.

 

- Elektrik ve Mekanik Montaj:

Tasarım, projelendirme ve hidrolik hesapları tamamlanan projelerin keşfi çıkartılarak malzemelerinin tedarik edilmesi, elektrik algılama ve mekanik söndürme tesisatlarının montajlarının gerçekleştirilmesi.

 

- Devreye Alma ve Süpervizörlük:

Yangın söndürme ve algılama sistemlerinin montaj standartlarına uygun kurulumu ve söndürme performans verimliliğin gözetildiği süpervizörlük hizmeti ve tüm sistem işlevlerinin devreye alınması.

 

- Oda Sızdırmazlık Testi:

Gazlı yangın söndürme sistemleri ile korunan mahallerde gazın oda içerisinde kalma süresinin belirlenmesine müteakip; sistemin gerçek çalışma koşullarındaki durumunu test etmek amacıyla kaçakların lisanslı ekipman kullanılmak suretiyle sertifikalı uzman tarafından tespit edilmesi.

 

- Oda Sızdırmazlık İnşası:

Oda sızdırmazlık testi neticesinde ortaya çıkan bilgiler çerçevesinde inşai izolasyon ve pasif yangın durdurucular kullanılarak kaçak barındıran mahallerde gerekli izolasyonun sağlanması.

 

- Periyodik Bakım ve Servis:

Malzeme temini, kurulum ve devreye alma hizmetlerinden sonra garanti ve servis hizmetleri sağlayarak 7/24 müşteri memnuniyeti kapsamında yılda en az iki defa olmak üzere tüm sistemlerin sözleşmeli periyodik bakım hizmetlerinin üretici kriterleri ve standartlar çerçevesinde sertifikalı personeller aracılığı ile gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında temini.